Üye Girişi

NAR EKŞİSİ (POMEGRANATE SYRUP) CAM ŞİŞE 700 GR.

Doğal Nar Ekşisi

Açıklama

NAR EKŞİSİ

%100 nardan üretilir.Yoğun kıvamlıdır.14 kg nardan 1 kg nar ekşisi elde edilir. Hem yemeklere kullanılır hem de sabahları bir tatlı kaşığı ile kalbiniz daha da güçlenir.

 

Nar Ekşisi enfeksiyona karşı vücut direncini korur,artırır. Kalbi korur,düzenli çalışmasına destek olur.Diyabete iyi gelir.Damak yaralarına ve diş eti hastalıklarına iyi gelir.Yorgunluğu giderir. Kolesterol ve kan şekerini düzenlemede yardımcıdır. Deriye pürüzsüz bir görünüm sağlar. Kilo aldırmaz diyet uygulamalarında da yer alır.Zararlı maddelerin vücuttan atılmasını sağlar. İshali durdurur.Hemoroide yarar sağlar. Düzenli kullanımda bağırsak parazitlerini döker.

 

 

 

Produced from 100% pure pomegranate.İntensive consistency.1 kg pomegranate syrup are obtained from 14 kg. pomegranates.

 

Both your heart used to eat with a teaspoon in the morning as well as more powerful and for preparing the meal. Pomegranate protects the body resistance to infection increases.It protects the heart regular.It supports the work.It is good for diabetes.The palate is good for wounds and gum disease.It relieves fatigue. Helps cholesterol and regulate blood sugar.It provides a smooth appearance to the skin.Takes place in the diet.It allows the body to expel harmful substances. Diarrhea stops.Benefits from hemorrhoids. Bowels regular use shed the parasite.