Üye Girişi

ANDIZ ÖZÜ(SAMPHIRE EXTRACT) CAM KAVANOZ 800 GR.

ANDIZ ÖZÜ CAM KAVANOZ 800 GR.
Andız Özü Pekmezi 800 gr

Açıklama

Andız Özü , her derde devadır. Akdenizde kıyısı olan ülkeler bu mucizeden faydalanacak kadar şanslıdır sadece. Andız giren eve ölüm girmez diye bir de atasözü türemiştir.

Andız,kandaki şeker oranını düşürür , bu sebeple şeker hastalarına iyi gelir. Kıl kurduna,mide ve bağırsak sancılarına iyi gelir.pankreasın normal çalışmasını sağlar.Vücuda dinçlik verir.

Böbrekleri,mesaneyi ve bağırsakları temizler.Ter ve idrar söktürür. Vücutta toplanan suyu boşaltır. Soğuk algınlığı,bronşit,romatizma,damar sertliği ve nikriste de faydalıdır. Vücudu çok hızlı yumuşattığı için öksürüğü çok hızlı keser. Ağızdaki yaralara iyi gelir. Nişasta ve irmik ile hamur yapılarak çıbanların üzerine sarılır.Yara ağzındaki pi kanı ve eti eritir.Yaralardaki iltihabı çekerek iyileştirir. Menopozun olumsuz etkilerini yok eder. Kemik erimesini engeller.Kadınlarda görülen beyaz akıntıyı keser. Aybaşı ağrılarını dindirir. Alt ıslatma sorununu çözer. Kuş palazı olan çocuklara yedirilerek hastalığın hafif geçmesi sağlanır.

UYARI : Böbreklerinde iltihap olanlar kullanmamalıdır.

 

 

Samphire extract is a panacea .Contries bordering the Mediterranean Sea are just lucky to benefit from this miracle. A proverb is derived that if samphire enter the house, death couln't come.

It reduces the amount of sugar in the blood. For this reason ,it is good for diabetes. Pinworms a good stomachand intestinal pain. Provides normal operation of the pancreas.Strengthend the body. Cleans kidney ,bladder and intestines.Sweat and diuretic. In body accumulated drain water. ıt is also useful for colds,bronchitis, rheumatism, in arteriosclerosis and podagra. Cuts the coughvery quickly because it makes soften the body very fast.It is good for the wound in the mouth.Pasta made with semolina and starch is wound on the boil.Pulling the wound in flammation heals. ıt elimninates negative effects of menopause. Inhibits bone resorption. Stop white discharge in women.The menstural pain relieve.Solve the bedwetting problems.

WARNING :Don't use in flammation of  the kidneys.